Referencie

Každý deň vidím ako homeopatia pomáha ľuďom okolo mňa. Ku každému novému ľudskému osudu a zdravotnému problému pristupujem s veľkou pokorou. Vaše odozvy ma poháňajú byť lepšou homeopatkou, lepším človekom.

„Rada by som sa poďakovala Žanetke Bakajsovej za perfektne pripravené semináre o homeopatii. Som jej veľmi vďačná za trpezlivý prístup, ktorý mi umožnil viac rozumieť liečeniu a získavať ucelenejší pohľad na homeopatiu. Na kurzoch je vždy priateľská atmosféra. Páči sa mi precvičovanie prípadov – hľadanie lieku podľa zadaných symptómov. Môžem sa pýtať a tak si zo seminárov viac pamätám.


Každým seminárom sa stávam odvážnejšou, pripravenejšou zvládať akútne ochorenia mojich blízkych. A ak si nie som istá výberom lieku, viem, že keď sa spýtam, vždy dostanem radu – odpoveď.
Teším sa na ďalšie semináre.“

Adriana G.


Webová stránka A Homeopatia je hlavne ,,obrazom,, osoby s veľkým srdcom a veľkou chuťou pomáhať ľuďom pri zdravotných komplikáciách, ktorí sa rozhodli ísť alternatívnou homeopatickou cestou. Obsahuje základné informácie o homeopatickej liečbe, o jej fungovaní, rôzne prípady z praxe, základnú lekárničku homeopatík pre rôzne zdravotné komplikácie, čo je prínosom hlavne pre nováčikov homeopatickej liečby.

Takmer 6 rokov pani homeopatička pomáha našej rodine a ak niekto uvažuje nad touto formou liečby, nech ide do toho, stále je možnosť výberu a slobodného rozhodovania sa. Ďakujeme pani homeopatičke Janette Bakajsovej zo ❤ za pomoc počas tých x rokov. ❤A homeopatia forever ❤ 

Andrea F.


Online kurz sa mi veľmi páčil, bola som nadmieru spokojná. Všetko bolo veľmi jasne vysvetlené, kurz bol nabitý informáciami. 

Diana M.


Polročný kurz homeopatie bol pre mňa veľkým prínosom. Vlastne som dostala viac než som očakávala.  V čase keď som sa na kurz prihlásila, mala som za sebou niekoľko mesiacov terapie u pani Bakajsovej a cítila som, že homeopatia naozaj účinkuje – nielen na úrovni fyzickej, ale aj psychickej. Predtým som o nej mala veľmi hmlisté povedomie, niekoľkokrát som vyskúšala Coryzaliu, Oscilococcinum či Gastrocynesine, raz s výrazným a inokedy s miernym zlepšením.

Polročný kurz homeopatie bol pre mňa obsiahlym úvodom do tejto vetvy celostnej medicíny. Na jednotlivých seminároch vládla príjemná atmosféra, obsah bol veľmi dobre a prakticky členený a informácií viac než dosť. Janette Bakajsová si vždy našla čas, aby nám poradila v našich začiatočníckych pokusoch-omyloch a samozrejmosťou boli aj praktické cvičenia a prípady. Bonusom bol čas strávený medzi ľuďmi s podobným nadšením a záujmami.

Homeopatia sa postupne stala súčasťou môjho života. Dodala mi pocit väčšej istoty a sebavedomia pri rôznych – menších či väčších zdravotných ťažkostiach. Pomohla som si už pri migréne, bolestiach hrdla, prechladnutiach, svalovej únave, liečbe poranení a popálenín, zápale močových ciest a mnohých ďalších. Vyžaduje to určitú prax, vedomosti alebo materiál (knihy, internet, poznámky zo seminárov), ktoré pomôžu nasmerovať a ako inak – nie vždy sa človek trafí hneď na prvýkrát, ale to je práve tá prax, ktorá už je na každom jednotlivcovi. 

(V.L)


Pre liečbu homeopatiou som sa rozhodla skôr intuitívne, vďaka článkom v časopise a po dlhej ceste v spoločnosti rôznych chronických zdravotných ťažkostí. Liečba konvenčnou medicínou mi nepomohla a mala som väčšiu dôveru k liečbe, ktorá človeka vníma a lieči ako celok. Pri jednotlivých sedeniach u pani Bakajsovej som mohla otvorene hovoriť o tom, čo ma trápi, čo som prežívala v minulosti alebo prítomnosti, bez pocitu, že by ma niekto odsudzoval alebo hodnotil.

Od začiatku som cítila, že homeopatia funguje a pôsobí – nielen v rovine fyzickej ale aj „hlbšie“. Postupne som dokázala vidieť a vnímať veci v novom svetle a tým uviesť do pochodu zmeny, ktoré som potrebovala urobiť. Zároveň sa zmierňovala intenzita mojich fyzických ťažkostí. Bola to dlhšia cesta. Moje ťažkosti začali už v detstve a tak to bolo zamotanejšie, ale pani Bakajsová dokázala sledovať „cestičku z omrviniek“, a tak sme postupovali krok za krokom k úľave od niekoľko rokov trvajúcich tráviacich ťažkostí, nespavosti, bolestí ramena a ďalších problémov.

Verím, že moje rozhodnutie skúsiť homeopatickú liečbu mi doslova vrátilo zdravie a možnosť plnohodnotne žiť. Ak by sa ma niekto pýtal na radu, tak: dať homeopatii šancu a homeopatickej terapii potrebný čas.

(V.L)


Polročný kurz homeopatie mi toho dal veľmi veľa. Pokryli sme množstvo chorôb a akútnych stavov, ktoré sa bežne v každej rodine často vyskytujú. Získala som mnoho informácií ako ich riešiť a vyriešiť. Najviac ma teší to, že som ešte samostatnejšia a nemusím čakať na lekársku diagnózu o akú konkrétnu nemoc sa jedná a môžem homeopatikum podávať hneď podľa prvých príznakov. Otvoril sa mi nový obzor poznania a ľutujem len jedno, že som homeopatiu neobjavila skôr.

(Diana M.)


Veľmi sa teším z absolvovaného online kurzu, Začíname s homeopatiou, ktorý bol vedený pani Mgr. Bakajsovou, SAKHom. Čo sľúbila to aj dodržala. Môžeme hneď začať používať homeopatiu v praxi. Doslova a do písmena nám ponúkla svoje skúsenosti a informácie, ktorými boli nabité všetky 4 webináre.

Bolo to pre mňa veľmi naplňujúce, získala som veľa nových informácií. Prezentácie, webináre a tiež prípady na precvičenie, boli precízne pripravené a vedené dobrým odborníkom s veľkým srdcom. Všetko to bolo v priateľskom duchu v príjemnom kolektíve. Som veľmi vďačná za tento úvod do homeopatie. Doslova ma to vtiahlo.

Pani homeopatka zdieľala s nami krok za krokom, s radosťou a veľkou vášňou, všetky informácie aj osobné skúsenosti s homeopatiou. Odhaľovala a stupňovala základy homeopatie veľmi pútavou formou. Sledovala som to s veľkým záujmom. Keďže žijem v Austrálii a máme 8 hodinový posun dopredu, bolo to pre mňa náročné. Z tých dôvodov som sa zúčastnila webinára naživo iba raz – záverečného. Bol to úžasný zážitok, tu sme spoločne prešli aj prípady na precvičenie.

Som veľmi vďačná zato, že mi pani Mgr. Bakajsová, SAKHom. posielala prezentácie a odkazy na záznamy z webinárov. V pohodlí som si ich mohla prejsť a prehrať znova a znova.

Tento krátky kurz nabitý pozitívnou energiou, bohatými skúsenosťami a novými informáciami ma priviedol k rozhodnutiu absolvovať polročný kurz u pani Mgr. Bakajsovej, SAKHom. Ďakujem, že som mohla byť súčasťou relácii pani Mgr. Bakajsovej, SAKHom. Boh nech vám žehná.

(Eva S.)

Homeopatická konzultácia

Ak vás trápi ochorenie a chceli by ste ho zvládnuť prirodzenou homeopatickou cestou, alebo by ste sa chceli poradiť ohľadne užívania homeopatických prostriedkov neváhajte a objednajte sa na konzultáciu už dnes.
Chcete sa ma niečo opýtať? Nech sa páči, využite kontaktný formulár.

Poradenské služby nie sú hradené zdravotnou poisťovňou. Nejedná sa o poskytovanie zdravotníckych služieb.

Objednanie na konzultáciu


    Menu