Svetový týždeň povedomia o homeopatii

  1. Domov
  2. Homeopatia
  3. Svetový týždeň povedomia o homeopatii
Prednáška o homeopatii

Prednášky o homeopatii v apríli 2018

Svetový týždeň povedomia o homeopatii je udalosť, ktorá sa koná každý rok pri príležitosti narodenia Samuela Hahnemanna 10.apríla.

Počas tohto týždňa homeopati po celom svete informujú verejnosť o efektívnej, rýchlej a bezpečnej homeopatickej liečbe. Vo viacerých krajinách organizujú verejné podujatia, besedy a prednášky, ktoré sú vždy venované konkrétnej téme z oblasti homeopatie. Minuloročný svetový týždeň povedomia bol venovaný homeopatii pre seniorov. Tento rok je pozornosť zameraná na homeopatickú pomoc v tehotenstve a počas pôrodu. Homeopatia je bezpečným riešením pre toto významné obdobie každej ženy. Pomáha prežiť tehotenstvo zdravo a rodiť prirodzene.

Slovenská komora homeopatov v rámci Svetového týždňa povedomia o homeopatii pripravila pre širokú verejnosť prednášky o homeopatii a jej možnostiach, ktoré sa budú konať v apríli vo viacerých mestách na Slovensku. V rámci Košíc budem prednášať v priestoroch Dobrej čajovne dňa 13.apríla o 18.00 hod.. Všetci ste srdečne vítaní 🙂

Čo sa na prednáške dozviete?

  • ako homeopatická terapia prebieha v praxi
  • v akých prípadoch sa dá aplikovať a kde sú jej hranice
  • akým spôsobom pracuje homeopat a aké prostriedky pri svojej práci využíva
  • praktické tipy, ako si pomôcť doma v náhlych situáciách – spoznáte 6 užitočných homeopatík
  • a ďalšie zaujímavosti, ktoré ste o homeopatii možno nevedeli

Okrem bohatých informácií si každý účastník odnesie z prednášky darček v podobe praktickej brožúrky HOMEOPATIA DO VRECKA. Je to šikovný pomocník vhodný do každej domácnosti. Nájdete v nej základné homeopatické rady vhodné pre rôzne akútne ochorenia a stavy ako sú napríklad bolesti hlavy, zubov, nádchy, kašeľ, hnačky, problémy s tráviacou alebo pohybovou sústavou. Výhodou homeopatie je to, že je vhodná pre všetkých bez ohľadu na vek. Z jednej domácej homeopatickej lekárničky tak profitujú nielen dospelí alebo starší členovia rodiny, ale aj deti už od narodenia.

Bližšie informácie o prednáške nájdete na stránke https://www.facebook.com/events/201321393957933/

Mgr. Janette Bakajsová, SAKHom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Predchádzajúci článok
Homeopatia a deti
Nasledujúci článok
Motýle v homeopatii
Menu